Loading...

Kalite Politikamız

Oluşturduğumuz vizyon, misyon ve kurumsal değerler ışığında uğraş verdiğimiz bilgi teknolojileri alanında hizmet kalitemizi ölçülebilir ve sürdürülebilir kılmayı amaçlarız. Bu amaç doğrultusunda; Müşteri ihtiyaç ve beklentilerini çalışmalarımızın her aşamasına entegre ederek, kendimizi sürekli yenileyen bir şirket olmaya çalışırız. Müşteri memnuniyetini, projelerimiz sırasında ve sonrasında ölçer ve gerekli aksiyonları alırız. Performans göstergeleri tanımlayarak, iş süreçlerimizi etkin kılarız. Projeleri istenen süre ve bedellerde tamamlamak için gerçekçi kaynak ve iş planlaması yaparız. Yetkin ve deneyimli bir takım oluşturabilmek için, çalışanlarımızın gelişimini sağlamak yönünde iletişim ve eğitim kanallarını etkin kılarız. Distribütör ve tedarikçilerimiz ile işbirliğini her fırsatta geliştirmeye çalışırız. Geliştirdiğimiz sosyal sorumluluk projeleri ile topluma katkı sağlama yolunda adımlar atarız.

Vizyonumuz

Freezmak ülkemizde tedarik zinciri çözümlerinde tartışmasız liderdir. Kullandığı yüksek teknoloji ve yetişmiş insan kaynakları sayesinde oluşturduğu çözümler ile hizmet vermiş olduğu müşterilerinin pazardaki rakiplerine göre çok daha iyi hizmeti daha uygun ve değişken maliyet hesabına dayalı olarak almasını sağlamayı başarmıştır. Müşterilerine yatırım harcaması yaptırmadan, değişik sektörlerden müşterilerinin gereksinimlerini karşılayacak optimum çözümleri kendi insan kaynakları ve finansal olanakları ile gerçekleştirmektedir. Bir çok kuruluş için en önemli sorun olan tedarik zincirindeki ürün ve bilginin kontrolü, ayrıca lojistik gereksinimler için harcanan zaman ve finansal kaynak israfını ortadan kaldırmış ve müşterisine “Sadece isteyin” diyebilecek bir yapıyı oluşturmayı başarmıştır.

Misyonumuz

Müşterilerimizin her tür bilgiye kolay ve hızlı ulaşmalarını sağlayarak, etkin ve güvenilir hizmet sunmalarını, iş performanslarını arttırırken maliyetlerini düşürmelerini ve zamandan tasarruf etmelerini sağlamaktayız.
Freezmak Hakkında

İletişim bilgilerimizi kullanarak bizlere ulaşabilirsiniz.

Mobil: +90 533 345 07 72

Telefon: 332 342 48 22

Email: info@Freezmak.com

Duyurular
En Yeni Ürünlerimiz